היתרון של שירותי בריאות וסיעוד בבית עבור זקנים המגיעים לגיל הפנסיה

בעידן הפנסיה, הזקנה היא תקופה מיוחדת בחיי האדם. מאחר ואנשים מבוגרים רבים מגיעים לגיל הזכאות לפנסיה וצוברים ימים ארוכים של חיים מאושרים ומרובים בזמן, עשויים להתעורר בהם צורך בתמיכה ובעזרה בפעולות היומיומיות. בחברה "יחד שירותי בריאות וסיעוד" אנחנו מתמחים בספק שירותי בריאות וסיעוד בבית עבור זקנים. השירותים שאנו מספקים מאפשרים לזקנים להמשיך לגור בסביבה המוכרת שלהם וליהנות מחיים איכותיים ובטוחים במשך שלב זה בחייהם

הזקנה וזכאות לעזרה

בעברית המודרנית, הזקנה היא גיל המעבר מההגיל הפורי לשלב הגיל הפנסיונרי. עם הגעת הזקנה מתעוררת בערך רבה בשאלות ובאתגרים, ואחד מהם הוא התמודדות עם פעולות היומיומיות הבסיסיות. עם הצמיחה בתחום הסיעוד ביתי, התפתחו שירותים חדשים שמטרתם לספק לזקנים תמיכה ועזרה בפעולות היומיומיות בביתם. זכאות לעובד סיעודי בבית מספקת לזקן את התמיכה והסיוע שהוא זקוק להם כדי לחיות באופן עצמאי ובטוח במהלך שלב הזקנה.

חוק סיעוד ותקנות

הזקנה היא שלב בחיי האדם המגיע עם זכויות משפטיות מיוחדות. החוק הישראלי מקנה לזקנים הזכות לקבל תמיכה ושירותי סיעוד במסגרת הבית המשפחתי. חוק סיעוד, המכונה גם "חוק זקנה", מנהיג את הפעילות המקצועית והכלכלית בתחום הסיעוד ומגן על זכויות הזקנים לקבל שירותים איכותיים ובטוחים במהלך הזקנה. בחברה "יחד שירותי בריאות וסיעוד" אנו מקפידים על עמידה מלאה בחוק ובתקנות על מנת להבטיח לזקנים שירותי סיעוד איכותיים וברמה הגבוהה ביותר.

מוזמנים לקרוא עוד על נושא זכויות הקשיש "זכויות הקשיש"